Kursy walut

Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2018-04-20
USD 3,3881 +0,56%
EUR 4,1724 +0,14%
CHF 3,4827 +0,14%
GBP 4,7660 -0,23%
Wspierane przez Money.pl
Forex
Money.pl - Kliknij po wicej
 CHF / PLN 3,4803 +0,00% [21:59]
 EUR / JPY 132,1890 +0,00% [21:59]
 EUR / PLN 4,1697 +0,00% [21:59]
 USD / JPY 107,6360 +0,00% [21:59]
 USD / PLN 3,3914 +0,00% [21:59]
Wspierane przez Money.pl

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać informacje o promocjach

LEASING środków trwałych

Postawiłeś na rozwój i modernizację swojej firmy. Szukasz korzystnej oferty finansowania, która uwzględni Twoje specyficzne potrzeby inwestycyjne. Co możemy Ci zaproponować? Wybierz kompleksową ofertę Spółek Leasingowych BZ WBK w zakresie finansowania środków trwałych. To najlepszy sposób na pozyskanie środków finansowych niezbędnych do działalności Twojej firmy. To także optymalne rozwiązanie dla osób prowadzących wyspecjalizowaną działalność gospodarczą. Pomożemy Ci sfinansować: środki transportu, maszyny produkcyjne i rolnicze czy sprzęt do biura. Zadbamy o dynamiczny rozwój Twojej firmy.

Czy to korzystna oferta ?

Bez wątpienia!!! Nasza oferta jest elastycznie dostosowana do indywidualnych potrzeb Klientów. Warunki oferty ustalamy wspólnie z Tobą w taki sposób, aby odpowiadały Twoim możliwościom finansowym oraz założeniom danego projektu inwestycyjnego. Do minimum ograniczyliśmy wszelkie formalności związane z zawarciem umowy. Pozyskanie nowego i zaawansowanego technologicznie sprzętu bez konieczności angażowania własnego kapitału to dla Twojej firmy możliwość szybkiego rozwoju oraz kolejny atut w walce z konkurencją. Dzięki rozłożeniu w czasie wydatków na użytkowanie wybranego przez Ciebie pojazdu lub urządzenia możesz znacznie zwiększyć swoją płynność finansową. Silna pozycja rynkowa Banku Zachodniego WBK daje Ci gwarancję bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

Co wyróżnia naszą ofertę spośród innych ?

 • Kompleksowa obsługa- zapewniamy zakup pojazdów, maszyn lub urządzeń oraz ich ubezpieczenie,
 • Elastyczność finansowania- dopasujemy spłatę rat do potrzeb i możliwości Twojej firmy,
 • Preferencyjne warunki ubezpieczenia- oferujemy szeroki zakres i preferencyjne pakiety ubezpieczeń,
 • Jasne zasady rozliczeń- w umowie stosujemy mechanizm korekty opłat, który zapewnia dostosowanie opłat do bieżących rynkowych stóp procentowych. Jeśli stopy procentowe spadają- automatycznie obniżają się również Twoje opłaty.

Co można sfinansować, korzystając z oferty Spółek Leasingowych BZ WBK ?

AUTOTRANS (leasing środków transportu) - to idealny sposób pozyskania środków transportu dla Twojej firmy. Dzięki niemu możesz sfinansować nowe i używane:

 • Samochody osobowe, ciężarowe, dostawcze i samobieżne maszyny budowlane,
 • Środki transportu ciężkiego, takie jak: ciągniki siodłowe, naczepy, czy wózki widłowe, Pozostałe pojazdy.

AUTOSTRADA (uproszczona procedura finansowania leasingiem samochodów do 3,5 t) - to prosty sposób na finansowanie nowych środków transportów. Pomoże Ci pozyskać samochody osobowe i ciężarowe dla Twojej firmy.

MASZYNERIA (leasing maszyn i urządzeń) - to możliwość sfinansowania zarówno nowych, jak i używanych maszyn oraz urządzeń przemysłowych, np.:

 • maszyn budowlanych,
 • maszyn poligraficznych,
 • dla przemysłu spożywczego,
 • do obróbki i przerobu drewna,
 • do obróbki metali, a także nowych i używanych urządzeń specjalistycznych, takich jak np.: sprzęt diagnostyczny,
 • urządzenia medyczne,
 • aparatura kontrolno-pomiarowa.

BIUROMANIA (leasing sprzętu biurowego) To oferta dla tych, którzy chcą zapewnić swojej firmie sprzęt na odpowiednim poziomie technicznym. Korzystając z tej oferty, sfinansujesz zarówno sprzęt biurowy (m.in. kserokopiarki, faksy), jak i komputerowy.

LEASING Z DOFINANSOWANIEM Z UNII EUROPEJSKIEJ To niezwykle korzystna forma finansowania działalności, umożliwiająca uzyskanie bezzwrotnej pomocy finansowej z UE w ramach programów umożliwiających finansowanie inwestycji leasingiem.

Jak przebiega proces leasingu środków trwałych ?

Wybór przedmiotu leasingu-> Złożenie wniosku -> Ocena wniosku -> Podpisanie umowy -> BZ WBK Finanse&Leasing płaci za przedmiot leasingu na podstawie faktury wydanej przez dostawcę -> Ubezpieczenie przedmiotu leasingu -> Wydanie przedmiotu leasingu

Jakie są nasze atuty ?

 • brak ukrytych opłat
 • rzetelne, uczciwe umowy: korzystne zasady rozliczenia szkody, jasne zasady zmiany oprocentowania.
 • proste, elastyczne procedury: uproszczona i szybka realizacja transakcji, minimalna ilość dokumentów.
 • dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb Klienta.
 • pewny, stabilny partner: od lat jesteśmy w czołówce firm leasingowych w Polsce, posiadamy stabilne zaplecze kapitałowe Banku BZ WBK.
 • łatwy i szybki dostęp do finansowania środków trwałych.
 • krótki czas oczekiwania na środek trwały.
 • Leasing zwrotny

  Leasing zwrotny to konstrukcja, w ramach której przedsiębiorstwo/leasingobiorca jest jednocześnie dostawcą. Firma sprzedaje zakupione wcześniej urządzenia techniczne, sprzęt lub budynki firmie leasingowej, a następnie bierze je ponownie w leasing. Transakcja odbywa się z udziałem dwóch, a nie trzech stron. Dzięki niej przedsiębiorstwo uzyskuje odstęp do kapitału potrzebnego na inne inwestycje, zachowując jednocześnie możliwość korzystania z leasingowanych dóbr.